Keresés

huenfrderu

Authors: Fejér megyei Szövetség

Mi kell a túrázónak? Napfény, jó levegő, csodás táj és jó csapat. Minden összeállt szombaton, meg is lepték a túrázók Tést, ahonnan egyesületünk szervezésében reggel 7 órakor indult a rövidebb 15 kilométeres, és a hosszabb 25 kilométeres táv. A több mint háromszáz induló közül mindenki célba talált, és dicsérték a tájat, megtalálták a beígért két külön világot.

A túra érintette a Széchenyi Zsigmond kilátót, a Siska forrást, a Jásdi Szentkútat (teával), majd következett a Gaja patak ami egy gázlóval tette próbára a résztvevőket. Ezután következett a Római fürdő vízesés, majd a nagyobb távnak a Csengő-Bongó tanösvényt, és a 10 km hosszú Tési fennsík. A végére tettük Tés egy újonnan felfedezett, Bakonyra néző panorámáját és a Tési szélmalmot, ahol egy érdekes installáció várta az oda érkezőket.

A lebonyolításban nagy segítséget nyújtott a két település, külön köszönjük a vezetésnek. Tés a kiváló helyszínen kívül finom teával várta a túrázókat, Jásdon a Szentkúton alakíthattunk ki egy ellenőrző pontot.

image   image   image
   
image   image   image
   
image   image   image

A képeket köszönjük!

gajavolgy.hu

Ajánló

A BAKONY ÉS A VÉRTESTURISZTIKAI CÉLPONTJAI

Hosszabb időt, vagy egy kellemes hétvégét szeretnél eltölteni, vagy csak túráznál egyet? Esetleg programokat, táborokat, kihívásokat keresel, és családoddal, barátaiddal, munkatársaiddal tartalmasan szeretnéd eltölteni szabadidődet?Ezeket nálunk mind megtalálhatod.

 

Itt mindehhez ötleteket és tippeket találsz!Oldalainkon bemutatjuk a Bakonyalja és a Vértes látnivalóit, a mesés Gaja-völgy és környéke szépségeit. Tippeket adunk gyalogos és kerékpáros túrázáshoz, kikapcsolódáshoz, ajánlunk szállást és javaslunk vendéglátó helyeket. Nálunk megtalálod a falvakban zajló fontosabb programokat, város és falunapokat, fesztiválokat és eseményeket is. Pillants bele a Bakonyi és Vértesi települések életébe.Nézd meg eseménynaptárunkat!

 

Gyalogosan vagy kerékpárral?A Bakony és a Vértes kimeríthetetlen gyalogos és kerékpáros túraútvonalakban, melyek felfedezéséhez túravezetést, és komplett, a vezetett túrákhoz kapcsolódó programokat is kínálunk. A gondozott, folyamatosan bővülő jelzett és jelzetlen túraúthálózat vezetésünkkel még a gyakorlott és tapasztalt túrázóknak is okozhat kellemes meglepetéseket, mutathatunk újdonságokat. Oldalainkon megtalálható programcsomagok garantált élményeket és aktív kikapcsolódást biztosítanak minden korosztálynak.Csodás - néhol mesebeli - környezet, sok látnivalóval.

 

Élményeket gyűjts, ne tárgyakat!

>> Címlap Címoldal Kategória_ALL Teljesítménytúra Több, mint 300 turista, és 10 kutya

Mi kell a túrázónak? Napfény, jó levegő, csodás táj és jó csapat. Minden összeállt szombaton, meg is lepték a túrázók Tést, ahonnan egyesületünk szervezésében reggel 7 órakor indult a rövidebb 15 kilométeres, és a hosszabb 25 kilométeres táv. A több mint háromszáz induló közül mindenki célba talált, és dicsérték a tájat, megtalálták a beígért két külön világot.

A túra érintette a Széchenyi Zsigmond kilátót, a Siska forrást, a Jásdi Szentkútat (teával), majd következett a Gaja patak ami egy gázlóval tette próbára a résztvevőket. Ezután következett a Római fürdő vízesés, majd a nagyobb távnak a Csengő-Bongó tanösvényt, és a 10 km hosszú Tési fennsík. A végére tettük Tés egy újonnan felfedezett, Bakonyra néző panorámáját és a Tési szélmalmot, ahol egy érdekes installáció várta az oda érkezőket.

A lebonyolításban nagy segítséget nyújtott a két település, külön köszönjük a vezetésnek. Tés a kiváló helyszínen kívül finom teával várta a túrázókat, Jásdon a Szentkúton alakíthattunk ki egy ellenőrző pontot.

image   image   image
   
image   image   image
   
image   image   image

A képeket köszönjük!

gajavolgy.hu

Ajánló

A BAKONY ÉS A VÉRTESTURISZTIKAI CÉLPONTJAI

Hosszabb időt, vagy egy kellemes hétvégét szeretnél eltölteni, vagy csak túráznál egyet? Esetleg programokat, táborokat, kihívásokat keresel, és családoddal, barátaiddal, munkatársaiddal tartalmasan szeretnéd eltölteni szabadidődet?Ezeket nálunk mind megtalálhatod.

 

Itt mindehhez ötleteket és tippeket találsz!Oldalainkon bemutatjuk a Bakonyalja és a Vértes látnivalóit, a mesés Gaja-völgy és környéke szépségeit. Tippeket adunk gyalogos és kerékpáros túrázáshoz, kikapcsolódáshoz, ajánlunk szállást és javaslunk vendéglátó helyeket. Nálunk megtalálod a falvakban zajló fontosabb programokat, város és falunapokat, fesztiválokat és eseményeket is. Pillants bele a Bakonyi és Vértesi települések életébe.Nézd meg eseménynaptárunkat!

 

Gyalogosan vagy kerékpárral?A Bakony és a Vértes kimeríthetetlen gyalogos és kerékpáros túraútvonalakban, melyek felfedezéséhez túravezetést, és komplett, a vezetett túrákhoz kapcsolódó programokat is kínálunk. A gondozott, folyamatosan bővülő jelzett és jelzetlen túraúthálózat vezetésünkkel még a gyakorlott és tapasztalt túrázóknak is okozhat kellemes meglepetéseket, mutathatunk újdonságokat. Oldalainkon megtalálható programcsomagok garantált élményeket és aktív kikapcsolódást biztosítanak minden korosztálynak.Csodás - néhol mesebeli - környezet, sok látnivalóval.

 

Élményeket gyűjts, ne tárgyakat!

>> Címlap Címoldal Kategória_ALL Teljesítménytúra Több, mint 300 turista, és 10 kutya

Read more http://www.gajavolgy.hu/cimoldal/39-kategoria_all/teljesitmenytura/148-tobb-mint-300-turista-es-10-kutya